LG 43LR60006LA | 43" | Smart TV | webOS | FHD
- Preces kods: 607145
- EAN: 8806096520963
- MPN: 43LR60006LA.AEUQ
220.89€
Bez nodokļa: 182.55€
| Ražotājs | LG |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 652 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 1075.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1700 g |
| Plastic (No PET) | 920 g |
| Tare weight (kg) | 2.62 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.0946215 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 8.92 kg |
| Net weight | 6.3 kg |
| Connectivity | HDMI, CI, RF, USB, Bluetooth |
| Producer product name | 43LR60006LA |
| Ekrāns | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 108 cm |
| HD veids | FHD |
| Displeja diagonāle | 43" |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | webOS |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2 (Satellite) |