Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP, 1.5 m | 95561
- Код товара: 243768
- EAN: 4040849955617
- MPN: 95561
0.59€
Без налога: 0.49€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| PET | 1.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Gross depth (mm) | 15 мм |
| Gross width (mm) | 105 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Volume (m3) | 0.000189 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.021 кг |
| Paper/Pasteboard | 20 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 9143 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.032 кг |
| Net weight | 0.011 кг |
| Producer product name | 95561 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP, 1.5 m |
| Длина кабеля | 1.5 м |