Epson Ink cartridge | T44J64N | Ink cartridges | Vivid Light Magenta
- Код товара: 422187
- EAN: 8715946727752
- MPN: C13T44J64N
274.67€
Без налога: 227.00€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Vivid Light Magenta |
| Тип | Ink cartridges |
| Producer product name | T44J64N |
| Producer product family | Ink cartridge |
| Gross depth (mm) | 115.00 мм |
| Gross height (mm) | 45.00 мм |
| Gross width (mm) | 350.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 477 шт. |
| Gross weight | 1.04 кг |
| Net weight | 0.89 кг |
| Совместимые продукты | SureColor SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P9500, SC-P9500 Spectro |