ProDVX | ProDVX SD18 | 18.5 " | 300 cd/m² | 24/7 | 170 ° | 140 °
- Preces kods: 249053
- EAN: 2000001058428
- MPN: 2018100
158.27€
Bez nodokļa: 130.80€
| Ražotājs | ProDVX |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | NL |
| Producer product name | ProDVX SD18 |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| Skata leņķis, vertikāli | 140 ° |
| Skārienjūtīgais ekrāns | No |
| Skata leņķis, horizontāli | 170 ° |
| Ekrāna izmērs | 18.5 in |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Gross depth (mm) | 530 mm |
| Gross height (mm) | 395 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0230285 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| Paper/Pasteboard | 578 g |
| Plastic (No PET) | 102 g |
| Palette Qty | 38 pcs |
| Ekrāns | 1366 x 768 |
| Attēla formāts | 16:9 |
| Īpašās funkcijas | Auto slideshow. Auto Loop. USB OTG. |
| Atbalstītie video formāti | MPG, AVI, DVIX, XVID, MPEG I / II / IV / Motion-jpeg |
| Atbalstītie audio formāti | MP3 |
| Atbalstāmie attēlu formāti | JPEG |
| Apdrukājamo materiālu veids | Media Card Supported SD / HDMI-in |
| Skaļruņu skaits | 2x 2W |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| USB pieslēgvieta | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| VESA stiprinājums | Yes |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Produkta krāsa | Black |
| Citas funkcijas | This HD monitor with integrated media player delivers the right message to your potential customer, at the right moment, using the best possible medium. Digital advertising is the future of instore merchandising and the future is here! This ProDVX Monitor is compact, simple and easy to use. This complete system gets your message to the customer with style, creating a long lasting impression. |
| Net weight | 3.12 kg |
| Gross weight | 3.8 kg |