ProDVX SD-14 | 14 " | 300 cd/m² | Landscape/Portrait | 24/7 | 160 ° | 160 °
- Preces kods: 429799
- EAN: 2000001316795
- MPN: 2014100
329.73€
Bez nodokļa: 272.50€
| Ražotājs | ProDVX |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | NL |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 250 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Gross depth (mm) | 343 mm |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Volume (m3) | 0.0018865 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Palette Qty | 769 pcs |
| Gross weight | 1.3 kg |
| Net weight | 1 kg |
| Ekrāna izmērs | 14 in |
| Producer product name | SD-14 |
| Operating hours/days | 24/7 |
| VESA stiprinājums | Yes |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| Skata leņķis, vertikāli | 160 ° |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Skata leņķis, horizontāli | 160 ° |
| Signage product family | Signage Display |
| Attēla formāts | 16:9 |