Natec | Microphone | NMI-2255 | Hopper | Noise reduction | Black
- Preces kods: 495857
- EAN: 5901969445701
- MPN: NMI-2255
11.87€
Bez nodokļa: 9.81€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Produkta nosaukums | Hopper |
| Producer product name | NMI-2255 |
| Producer product family | Microphone |
| Krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Gross depth (mm) | 123.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5289 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Citas funkcijas | The easy-to-use transmitter-receiver design, operating in the 2.4 GHz band, will take care of the stability of sound transmission at a distance of up to 30 meters; The 40 mAh battery ensures that the microphone lasts longer - up to 4 hours from taking the equipment out of the case until it is fully discharged. The case itself has a capacity of 200 mAh; Built-in ENC(Environmental Noise Cancelation) function - a system that cancels out the noise heard in the background. |
| trokšņu slāpēšana | Environmental Noise Cancelation |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Konektora veids | Wireless |
| Frekvence | 20-20k kHz |
| Produktu saime | Microphone set |
| Produkta krāsa | Black |
| Ierīces savienojamība | Wireless |
| Mikrofona jutīgums | -38 dB |
| Baterijas mūžā ilgums | 12 h |
| Talk time (single charge) | 4 h |
| Frekvences diapazons | 20-20000 Hz |
| Skaņas samazināšana | Yes |
| Maksimālais diapazons | 30 m |