Philips Hue
- Preces kods: 602863
- EAN: 8721103103437
- MPN: 8721103103437
76.31€
Bez nodokļa: 63.07€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 89.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Net weight | 0.37 kg |