Next Level Racing Motion Adaptor Frame | Black
- Код товара: 606863
- EAN: 9359668000381
- MPN: NLR-E043
249.27€
Без налога: 206.01€
| Производитель | Next Level Racing |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Motion Adaptor Frame |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 1100 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Gross width (mm) | 370 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.50 кг |
| Volume (m3) | 0.07326 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 9 шт. |
| Gross weight | 26.10 кг |
| Net weight | 23.60 кг |
| Особые свойства | Introducing the Next Level Racing® Motion Adaptor Frame – the ultimate solution to transform your F-GT or Flight Simulator cockpit into a Motion Plus or Traction Plus compatible setup. With the ability to choose from one to two Motion Plus options or one Traction Plus Platform configuration, this adaptor frame provides unparalleled flexibility to suit your immersive experience preferences. The solid construction of 4mm carbon steel and black anodized aluminum extrusion ensures durability and strength. |