Epson Optional Dual Cassette-P1
- Preces kods: 388016
- EAN: 8715946709734
- MPN: C12C936871
421.55€
Bez nodokļa: 348.39€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 1000 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 593 mm |
| Gross width (mm) | 555 mm |
| Gross height (mm) | 307 mm |
| Volume (m3) | 0.101038305 m³ |
| Tare weight (kg) | 3 kg |
| Palette Qty | 17 pcs |
| Gross weight | 23.7 kg |
| Net weight | 20.7 kg |
| Producer product name | Optional Dual Cassette-P1 |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |