Epson Optional Dual Cassette-P1
- Код товара: 388016
- EAN: 8715946709734
- MPN: C12C936871
421.55€
Без налога: 348.39€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 2000 гр. |
| Plastic (No PET) | 1000 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 593 мм |
| Gross width (mm) | 555 мм |
| Gross height (mm) | 307 мм |
| Volume (m3) | 0.101038305 м³ |
| Tare weight (kg) | 3 кг |
| Palette Qty | 17 шт. |
| Gross weight | 23.7 кг |
| Net weight | 20.7 кг |
| Producer product name | Optional Dual Cassette-P1 |
| Производительность по страницам | N/A страниц |