Navitel | R600 | 24 month(s) | Audio recorder | Camera resolution 1920 x 1080 pixels
- Preces kods: 217082
- EAN: 8594181740159
- MPN: R600
67.69€
Bez nodokļa: 55.94€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Kameras izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Audio rakstītājs | Yes |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | No |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | No |
| Producer product name | R600 |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Screen size | 2 in |
| Net weight | 0.30 kg |
| Main camera sensor | SONY Exmor R CMOS |
| USB pieslēgvieta | Mini USB |
| Saderīgās atmiņas kartes | microSD slot |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 256 GB |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 962 pcs |